2432 CALACATTA CIELO GOLD
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 2432 |
| Color | GREY AND BLUE |
| Bundle | 3 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 315cm / 124inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 1144kg |